Bruzdownice


Bruzdownica Wynajem w Renta

Spośród elektronarzędzi wykorzystywanych w różnych dziedzinach, swoje miejsce znalazła bruzdownica do betonu na wynajem. Jest to sprzęt niezbędny w budownictwie, kamieniarstwie i instalatorstwie. W tej kategorii znaleźć można specjalistyczne maszyny cechujące się wydajnością i precyzją pracy.

Wypożyczane bruzdownice posiadają dwie tarcze diamentowe, które mogą być regulowane pod względem szerokości rozstawu, a także głębokości cięcia. Taka konstrukcja pozwala na sprawne wycinanie w twardych materiałach

 • HILTI DC-SE 20

  BRUZDOWNICA HILTI DC-SE 20

  Napięcie

  230 V

  Głębokość cięcia

  40 mm

  Szerokość cięcia

  46 mm

  Średnica Tarczy

  125 mm

  Waga (masa)

  6,9 kg

Zastosowanie wynajmowanych bruzdownic

Mamy do czynienia z ręcznymi elektronarzędziami, które są wykorzystywane w dziedzinach, takich jak budownictwo, kamieniarstwo i instalatorstwo. Sprawdzają się podczas wycinania kanałów o żądanej szerokości i głębokości. Od ich mocy i prędkości obrotowej zależy, jakie materiały będą poddawane obróbce. Wypożyczane bruzdownice do betonu to specjalistyczne urządzenia dedykowane profesjonalistom.

Wynajęcie bruzdownicy zamiast zakupu – Dlaczego warto skorzystać z oferty Renta

Wypożyczenie bruzdownicy oznacza możliwość zaoszczędzenia na budżecie przeznaczonym na realizację prac budowlanych i innego rodzaju. Jest to tańsza opcja w stosunku do zakupu. Wynajęcie bruzdownicy w naszej wypożyczalni oznacza, że do rąk klientów trafiają maszyny pochodzące od renomowanych producentów. Wydajne, trwałe, precyzyjne i niezawodne w działaniu.

;