Wozidła Budowlane


Wynajem wozideł w Renta

Wozidła budowlane na wynajem, które zagościły w tej kategorii, to specjalistyczne maszyny znajdujące swoje zastosowanie przede wszystkim w branży budowlanej. Korzysta z niej także branża rolnicza. Można liczyć na sprawny przebieg realizowanych prac budowlanych z zastosowaniem tych maszyn.

Konstrukcja wynajmowanych wozideł budowlanych pozwala na transport materiałów sypkich, a także ich odprowadzanie z miejsca budowy, na przykład na etapie kopania tuneli. Te maszyny do profesjonalnego użytku usprawniają prowadzone prace oraz minimalizują ewentualne przestoje, które wiążą się z koniecznością organizowania transportu dla materiałów sypkich.

 • WOZIDŁO BUDOWLANE AUSA D300

  Silnik

  diesel

  Moc silnika

  18,5kW

  Prędkość maks.

  20 km/h

  Zbiornik paliwa

  44 l

  Waga (masa)

  2700 kg

  Wymiary

  4040/1840/2770 mm

  Ładowność

  3 t

 • WOZIDŁO BUDOWLANE AUSA D450

  Silnik

  diesel

  Moc silnika

  32,8 kW

  Prędkość maks.

  20 km/h

  Zbiornik paliwa

  44 l

  Waga (masa)

  2970 kg

  Wymiary

  4380/1860/2820 mm

  Ładowność

  4,5 t

 • WACKER NEUSON DW20

  WOZIDŁO BUDOWLANE WACKER NEUSON DW20

  Ładowność

  2,0 t

  Waga (masa)

  2034 kg

  Silnik

  diesel

  Moc silnika

  18,9 kW

  Prędkość

  20 km/h

  Zbiornik paliwa

  35 l

  Wymiary

  3706/1497/2738 (1770)*mm

Zalety wypożyczanych wozideł technologicznych

Dostępne w naszej wypożyczalni wozidła budowlane są kompaktowe i oferują dużą ładowność. Wyposażenie w pałąk pozwala także na załadunek w pionie – na przykład przesypanie materiału bezpośrednio na samochód. Te maszyny usprawniają realizowane prace budowlane, ponadto minimalizują ich koszty. Wygodę użytkowania gwarantuje mechanizm pozwalający na szybki załadunek i rozładunek.

Gdzie najlepiej sprawdzą się wypożyczane wozidła budowlane?

Są to profesjonalne maszyny budowlane, które swoje zastosowanie znajdują przede wszystkim w branży budowlanej. Mogą być ponadto stosowane w rolnictwie.

 

Wozidło budowlane wynajem zamiast kupna – Dlaczego warto

Wynajem wozideł to rekomendowane przez naszą wypożyczalnię rozwiązanie dla wszystkich klientów. Można liczyć na obniżenie kosztów prowadzonych prac, ponieważ wypożyczenie wiąże się ze znacznie niższą ceną niż zakup nowej maszyny.

Jesteśmy w stanie zagwarantować dostępność sprzętu pochodzącego od renomowanych producentów, ponadto to po naszej stronie leżą koszty i czynności związane z przeglądami czy ewentualnymi naprawami wynajmowanych urządzeń.

;