Zespół


Północ Polski

Oddział Gdańsk

Kierownik Oddziału Jakub Prokopowicz
693-007-785
jakub.prokopowicz@renta.pl

Doradca Techniczno-Handlowy Przemysław Kowalkowski
722-007-035
przemyslaw.kowalkowski@renta.pl


Oddział Poznań

Kierownik Oddziału Michał Łabiński
722-007-085
michal.labinski@renta.pl

Doradca Techniczno-Handlowy Karol Szczutkowski
722-007-049
karol.szczutkowski@renta.pl


Oddział Warszawa

Kierownik Oddziału Jarosław Troć
722-007-126
jaroslaw.troc@renta.pl

Doradca Techniczno-Handlowy Maciej Mizera
722-007-160
maciej.mizera@renta.pl


Dyrektor regionu

Piotr Sierocki
722-007-157
piotr.sierocki@renta.pl

Południe Polski

Oddział Katowice

Kierownik Oddziału Adrian Adamek
693-007-014
adrian.adamek@renta.pl


Oddział Kraków

Kierownik Oddziału Piotr Lis
693-007-015
piotr.lis@renta.pl

Doradca Techniczno-Handlowy Mateusz Szwalec
693-007-034
mateusz.szwalec@renta.pl


Oddział Łódź

Kierownik Oddziału Tomasz Łuczyński
722-007-103
tomasz.luczynski@renta.pl

Doradca Techniczno-Handlowy Mateusz Kucharski
722-007-105
mateusz.kucharski@renta.pl


Oddział Wrocław

Kierownik Oddziału Marek Burghardt
693-007-029
marek.burghardt@renta.pl

Doradca Techniczno-Handlowy Łukasz Muzyczka
722-007-747
lukasz.muzyczka@renta.pl


Dyrektor regionu

Wojciech Żyła
693-007-027
wojciech.zyla@renta.pl