Wypożyczalnia sprzętu budowlanego Gdańsk


4.9/5 - (72 votes)

O Nas

Nasza historia rozpoczęła się w 2016 roku. Wypożyczalnia sprzętu budowlanego, która obecnie działa między innymi na terenie miasta Gdańsk, została złożona w finlandzkiej miejscowości Vantaa. Bazą do stworzenia naszej wypożyczalni były trzy fińskie przedsiębiorstwa: Telinekymppi Oy, Kehä-Kone Oy oraz Jasoca Oy. Choć od początku stawialiśmy na zbudowanie międzynarodowej sieci wynajmu maszyn budowlanych, największą dynamikę rozwoju zaczęliśmy osiągać od 2018 roku.

Przejęcie kolejnych firm – szwedzkiej Ståhl & Hyr i norweskiej Flexleie AS, pozwoliło nam znacząco poszerzyć ofertę, równoległe rozwijając sieć oddziałów. Dzięki temu obecnie jesteśmy w stanie zaoferować fachowe doradztwo, profesjonalne podejście i sprawdzone maszyny oraz urządzenia budowlane na wynajem w Gdańsku. Dostarczamy kompleksowe rozwiązania i sprzęty renomowanych producentów, na terenach Finlandii, Szwecji, Norwegii i Polski. U nas można znaleźć elektronarzędzia, sprzęt dla hydraulików, narzędzia i akcesoria przydatne podczas prac w ogrodzie, sprzęt do betonu i sprzęt zbrojarski, maszyny budowlane przeznaczone do profesjonalnych zastosowań i wiele innych.

thumb image

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 7:00 do 16:00

Wtorek: 7:00 do 16:00

Środa: 7:00 do 16:00

Czwartek: 7:00 do 16:00

Piątek: 7:00 do 16:00

Sobota: Nieczynne

Niedziela: Nieczynne

Adres

ul. Odyseusza 9,

80 – 299 Gdańsk, Polska

 

Informacje kontaktowe

telefon: 693-007-785

email: gdansk@renta.pl

Dlaczego warto zdecydować się na wypożyczenie w Renta Gdańsk?

Doskonale znamy bolączki, potrzeby i oczekiwania, które są codziennością w branży budowlanej oraz w przemyśle. Nasza wypożyczalnia sprzętu budowlanego w Gdańsku gwarantuje nie tylko kompleksową obsługę, ale i sprawny transport wybranych urządzeń we wskazane miejsce. Wiemy, jak ważna jest jakość, konstrukcja i funkcjonalność poszczególnych narzędzi i maszyn budowlanych, dlatego u nas można znaleźć sprzęt pochodzący od uznanych i cenionych na rynku producentów. Ofertę naszej wypożyczalni narzędzi w Gdańsku stworzyliśmy z myślą o profesjonalistach, fachowcach, ale i pasjonatach, którzy szukają niezawodnych rozwiązań.

Nasza wypożyczalnia narzędzi budowlanych w Gdańsku posiada ofertę składającą się zarówno z drobnych akcesoriów przydatnych podczas prac domowych lub w ogrodzie, jak i urządzeń, które są niezbędne na placach budowy, w tym obiektów mieszkalnych. Nie zabrakło również maszyn dużych gabarytów, jak koparki, walce, czy ładowarki, bez których nie obejdzie się żaden przedsiębiorca. Jesteśmy w stanie zagwarantować atrakcyjne ceny dla każdego klienta. Wypożyczający mogą skorzystać z programu Renta Security, czyli rozwiązania polegającego na minimalizowaniu kosztów związanych z koniecznością przeprowadzenia naprawy, ze względu na powstanie szkody na wypożyczonym sprzęcie. Udostępniliśmy także dedykowaną aplikację Renta Easy, dzięki której wynajem maszyn budowlanych w mieście Gdańsk, zarządzanie nim, czy też sprawdzanie informacji o kosztach i dostępności danych narzędzi i urządzeń, jest znacznie wygodniejsze.

Dlaczego lepiej wypożyczyć zamiast kupować? Zalety wynajmu sprzętu budowlanego w Gdańsku

Koszty zakupu akcesoriów, narzędzi i maszyn budowlanych są bardzo wysokie. Nierzadko przekraczają możliwości nawet przedsiębiorców. Wynajem sprzętu budowlanego w mieście Gdańsk to zatem świetna alternatywa, na której skorzystają nie tylko firmy, ale i odbiorcy prywatni. Niejednokrotnie bowiem klient, który jest na etapie remontu mieszkania bądź budowania domu, potrzebuje wielu narzędzi i profesjonalnych urządzeń, ale tylko do jednorazowego lub okresowego użytkowania. Zamiast tracić pieniądze na ich zakup i zbędne ponoszenie kosztów eksploatacyjnych, wypożycza wybrany sprzęt, a po zakończeniu jego użytkowania oddaje do naszej wypożyczalni. To wszystko za cenę wielokrotnie niższą niż w przypadku zakupu urządzeń budowlanych na własność. Wynajem sprzętu budowlanego w Gdańsku nigdy nie był tak prosty! Teraz jesteśmy dla Was dostępni również w Gdańsku i okolicach.