Wypożyczalnia sprzętu budowlanego Katowice


4.9/5 - (72 votes)

O nas

Wypożyczalnia sprzętu budowlanego Katowice – Renta – to synonim kompleksowej obsługi w zakresie wynajmu sprzętu budowlanego. Na rynku istniejemy od 2016 roku i choć zaczynaliśmy połączeniem współpracy trzech firm na terenie Finlandii, dziś możemy się pochwalić szeroką ofertą docierającą do klientów także w Polsce. Widząc zapotrzebowanie na wynajem sprzętu budowlanego w Katowicach, postanowiliśmy dać naszym odbiorcom możliwość korzystania z wygodnej i atrakcyjnej cenowo usługi wypożyczania.

Oferta wypożyczalni maszyn budowlanych Renta Katowice to sprzęty przeznaczone do profesjonalnego użytku przez ekipy budowlane. Ponadto produkty pomocne w pielęgnowaniu i dbaniu o ogród, dodatkowe elementy wyposażenia, a także maszyny i narzędzia przeznaczone dla hydraulików, instalatorów oraz fachowców zajmujących się remontami, naprawami i pracami wykończeniowymi. W katalogu znaleźć można między innymi nagrzewnice, ładowarki, pompy, drabiny, rusztowania, spawarki, sprężarki, bruzdownice, wertykulatory, szlifierki, walce, wozidła, elektronarzędzia, zagęszczarki i wiele innych.

thumb image

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 7:00 do 16:00

Wtorek: 7:00 do 16:00

Środa: 7:00 do 16:00

Czwartek: 7:00 do 16:00

Piątek: 7:00 do 16:00

Sobota: Nieczynne

Niedziela: Nieczynne

Adres

al. Roździeńskiego 188A,

40-203 Katowice, Polska

Informacje kontaktowe

telefon: 693-007-014

email: katowice@renta.pl

Dlaczego warto zdecydować się na wypożyczenie w Renta Katowice?

Gwarantujemy profesjonalne podejście. Zdobyte doświadczenie i wiedzę przekładamy na fachowe doradztwo, indywidualnie przygotowane propozycje, szeroką pomoc w wyborze odpowiednich urządzeń.

Narzędzia i maszyny, które posiada wypożyczalnia sprzętu budowlanego na Śląsku, to odzwierciedlenie wysokiej jakości, wytrzymałości i odporności poszczególnych urządzeń. Ponadto okazja do skorzystania z renomowanych marek, uznanych na rynku, dzięki którym prowadzone prace budowlane i nie tylko, przebiegają zawsze zgodnie z planem.

Poza dużym wyborem produktów możemy zapewnić atrakcyjne ceny. Koszty wynajmu mieszczące się w budżecie małych i dużych firm oraz klientów prywatnych. Nie omieszkaliśmy przygotować rozwiązań, dzięki którym wypożyczenie sprzętu staje się nie tylko łatwiejsze, ale i w pełni bezpieczne dla odbiorców. Pierwsza propozycja to Renta Security, czyli usługa polegająca na zmniejszonej odpowiedzialności za wypożyczony sprzęt, jeśli dojdzie do jego uszkodzenia. Druga usługa to Renta Easy – autorska aplikacja, która pozwala na wynajmowanie i zarządzanie wypożyczonym sprzętem.

Dlaczego lepiej wypożyczyć zamiast kupować? Zalety wynajmu

Wynajem to opcja zdecydowanie tańsza niż zakup na własność. Wielu klientów nie może sobie pozwolić na inwestycję w drogie maszyny i specjalistyczne urządzenia, a z drugiej strony rezygnacja z ich zastosowania nie wchodzi w grę. Dzięki usłudze wypożyczania można połączyć przystępne ceny z pracą z profesjonalnym sprzętem.

Wynajem sprzętu budowlanego w Katowicach w naszej wypożyczalni, oznacza ponadto brak kosztów związanych z eksploatacją, naprawami, magazynowaniem czy transportowaniem wybranych urządzeń. Te kwestie leżą po naszej stronie, dlatego klient może się skupić na podejmowanych pracach. Serdecznie zachęcamy do kontaktu. Doradzimy, wyjaśnimy, podpowiemy. Zaoferujemy atrakcyjne ceny i indywidualne podejście, bo wiemy, jak duży wpływ na realizowane projekty mają zastosowane urządzenia i narzędzia.