Ładowarki teleskopowe


Wynajem ładowarki teleskopowej w Renta.pl

Pośród specjalistycznych maszyn budowlanych zagościły na wynajem ładowarki teleskopowe. W tej kategorii pojawiają się urządzenia oferujące wysokość podnoszenia do 17,5 metra. Wszechstronność wynajmowanych ładowarek teleskopowych sprawia, że zyskały one na popularności w branży budowlanej, w przemyśle, a także w rolnictwie. Mogą być łączone z dodatkowym osprzętem, dzięki czemu poza podstawową funkcją podnoszenia ładunków, są wykorzystywane do rozładunku lub przemieszczania rozmaitych materiałów. Doposażenie o platformę roboczą, daje szansę na wykonywanie przez ludzi prac na wysokości.

 • MANITOU: MT1840

  ŁADOWARKA TELESKOPOWA MANITOU: MT1840

  Max wysokość podnoszenia

  17,5 m

  Udźwig

  4000 kg

  Udźwig na max. wysokości

  2500 kg

  Udźwig (wysunięte ramię)

  800 kg

  Napęd

  4×4

  Silnik

  diesel

  Moc silnika

  75 KM

  Waga (masa)

  11700 kg

Zastosowanie wynajmowanych ładowarek teleskopowych

Branża budowlana to główna gałąź, w której stosowane są ładowarki teleskopowe. Wspomniane funkcjonalności wpływają na możliwość ich wykorzystania w rolnictwie, ale i w różnych dziedzinach przemysłu.

Ładowarki teleskopowe wynajem zamiast zakupu – Dlaczego warto skorzystać z oferty Renta

 

Przygotowaliśmy ofertę z myślą o klientach, którzy liczą na oszczędności, ale bez utraty wydajności i funkcjonalności dostępnych maszyn budowlanych. Wynajem ładowarek teleskopowych oznacza niskie koszty, a do tego możliwość wyboru spośród renomowanych marek.

Ładowarki teleskopowe na wynajem to rozwiązanie dla przedsiębiorstw zajmujących się usługami budowlanymi, ale i firm, które okazjonalnie podejmują prace na wysokości i potrzebują jednorazowo bądź raz na jakiś czas skorzystać ze specjalistycznych urządzeń. W takich przypadkach wypożyczenie profesjonalnego sprzętu jest o wiele bardziej opłacalne niż zakup na własność. W razie potrzeby fachowo doradzamy naszym klientom w wyborze urządzeń dopasowanych do ich potrzeb i planowanych zadań do realizacji.

;