Wypożyczalnia sprzętu budowlanego Łódź


Renta Wypożyczalnia Narzędzi Łódź – O nas

Finlandia i rok 2016. Historyczna dla nas data, bo właśnie wtedy rozpoczęliśmy tworzenie marki wypożyczalni sprzętu budowlanego Renta. Na początku były trzy fińskie firmy, które połączyły swoje siły. Każda z nich – Telinekymppi Oy, Kehä-Kone Oy i Jasoca Oy – stała się wartością dodaną i doskonałą bazą do budowania przedsiębiorstwa oferującego maszyny budowlane na wynajem. Dziś Wypożyczalnia Sprzętu Budowlanego Renta to międzynarodowa sieć wypożyczalni maszyn i urządzeń budowlanych, która od początku istnienia poszerza swoją ofertę oraz dociera do coraz szerszego grona użytkowników. W dwa lata po powstaniu firmy, przejęliśmy przedsiębiorstwo Suomen Työmaapalvelut Oy. Tego samego roku – 2018 – w naszych rękach znalazły się: szwedzka firma Ståhl & Hyr oraz norweskie przedsiębiorstwo Flexleie AS.

Obecnie naszą sieć buduje 75 wypożyczalni sprzętu budowlanego, w których pracuje ponad 700 pracowników. Wśród krajów, do których docieramy, od 2019 roku znalazła się Polska. Wybraliśmy ją jako pierwszą z państw należących do basenu Morza Bałtyckiego, bo właśnie tutaj rynek zaskakuje pod względem liczby prowadzonych inwestycji budowlanych, co wiąże się ze wzrastającym dynamicznie zapotrzebowaniem na profesjonalne i sprawdzone maszyny oraz urządzenia budowlane. W wypożyczalni narzędzi i sprzętu budowlanego Renta Łódź proponujemy klientom rozmaite elektronarzędzia, drabiny, agregaty, ładowarki, maszty oświetleniowe, minikoparki, betoniarki, sprzęt zbrojarski, narzędzia dla hydraulików i ogrodników, spawarki, rusztowania, urządzenia precyzyjne, walce i wiele innych.

thumb image

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 7:00 do 16:00

Wtorek: 7:00 do 16:00

Środa: 7:00 do 16:00

Czwartek: 7:00 do 16:00

Piątek: 7:00 do 16:00

Sobota: Nieczynne

Niedziela: Nieczynne

Adres

ul. Wieniawskiego 34,

93-564 Łódź, Polska

 

Informacje kontaktowe

telefon: 722-007-103

email: lodz@renta.pl

Dlaczego warto zdecydować się na wypożyczenie maszyn w Renta Łódź?

Wynajem sprzętu budowlanego w Łodzi okazał się strzałem w dziesiątkę. Zgłasza się do nas coraz więcej klientów – firm oraz osób prywatnych – którzy liczą na kompleksową i profesjonalną obsługę. Nasze doświadczenie zdobywane na arenie międzynarodowej sprawiło, że jesteśmy w stanie zaoferować im konkurencyjne stawki, sprzęt znanych i cenionych na rynku producentów, a także wiedzę, która przydaje się w trakcie doradztwa.

Od początku stawialiśmy na rozwiązania najwyższej jakości, które doceniają profesjonaliści i klienci indywidualni. Nasza wypożyczalnia narzędzi w Łodzi posiada szeroki wybór sprzętów, urządzeń, maszyn i akcesoriów, które są niezbędne w branży budowlanej, remontowej i w dziedzinie wykończeń. Opracowaliśmy korzystne rozwiązania dla wynajmujących. Klienci mogą liczyć na zmniejszoną odpowiedzialność za wypożyczony sprzęt, czyli usługę Renta Security. Przygotowaliśmy również autorską aplikację służącą do wynajmowania i zarządzania sprzętem budowlanym. Renta Easy gwarantuje intuicyjną obsługę i maksymalną wygodę wyszukiwania potrzebnego sprzętu, a następnie jego wynajmu.

Dlaczego lepiej wypożyczyć sprzęt budowlany w Renta Łódź zamiast kupować?

Doskonale zdajemy sobie sprawę z faktu, że kupno maszyny budowlanej czy wybranego narzędzia niezbędnego podczas remontu, to duże koszty, nie tylko finansowe. Użytkownik musi mieć miejsce do przechowywania, właściwie zabezpieczone przed działaniem czynników zewnętrznych, ale i nienarażone na kradzieże. Do tego dochodzi kwestia transportu na i z miejsca użytkowania. Ponadto koszty eksploatacyjne, regularne przeglądy czy też konserwacja.

Zarówno wielu przedsiębiorców, jak i klientów prywatnych nie może sobie pozwolić na kupno drogiego sprzętu na własność. W niemałej liczbie przypadków jest to po prostu nieopłacalne – wystarczy wziąć pod uwagę realizacje, które wymagają wykorzystania niektórych maszyn i narzędzi budowlanych przez krótki czas lub jednorazowo. Wynajem maszyn budowlanych w Renta w Łodzi to okazja do znacznych oszczędności w firmowym lub domowym budżecie, z jednoczesną gwarancją korzystania z najlepszych sprzętów, urządzeń i narzędzi. Swą ofertę kierujemy zatem nie tylko do firm działających w branży budowlanej, lecz wszystkich klientów, dla których liczy się wygodne zarządzanie, dostępność różnych sprzętów, brak ukrytych kosztów oraz zminimalizowane ryzyko związane z użytkowaniem maszyn budowlanych.