Ładowarki Kołowe


Wynajem Ładowarki w Renta

W tej kategorii znalazły się ładowarki kołowe na wynajem, które swoje zastosowanie znajdują głównie w branży budowlanej. Służą do transportu urobku na niewielkie odległości.

Wypożyczane ładowarki kołowe należą do specjalistycznych maszyn budowlanych, które są najczęściej wykorzystywane. Oferują wydajność podczas pracy w terenie. Są w stanie poradzić sobie z najtrudniejszymi realizacjami, a przy tym zapewniają komfort sterowania przez operatora.

 • VOLVO L-30

  ŁADOWARKA KOŁOWA VOLVO L-30

  Waga (masa)

  5,5 t

  Moc silnika

  55,5 kW

  Silnik

  diesel

  Pojemność łyżki

  1,0 m3

  Prędkość

  20-30 km/h

  Szerokość łyżki

  2,0 m

  Wysokość załadunku

  3,3 m

  Udźwig

  1800 kg

Ładowarki na wynajem – Gdzie znajdują zastosowanie

Mamy do czynienia z maszyną o dużych możliwościach – sprawdza się do załadunku i transportu urobku, a także wybierania gruntu. Wynajmowane ładowarki kołowe mogą być zastosowane celem przeniesienia niektórych materiałów budowlanych. Tego typu specjalistyczne maszyny nadają się do odspajania niezamarzniętych gruntów, a przy sprawnej pracy operatora za pomocą umieszczonej na wysięgniku łyżki, możliwe jest wykonanie niewielkich wyburzeń.

Wynajem ładowarek zamiast kupna – Dlaczego warto

Oferujemy wynajem ładowarek, które pochodzą od renomowanych producentów. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić ich wydajność, ergonomię i komfort prowadzonych prac, a także bezpieczeństwo w trakcie użytkowania.

Wynajem ładowarki wiąże się z minimalizowaniem kosztów, na jakie opiewają zaplanowane prace budowlane. Wypożyczenie takiej maszyny na dobę lub dłuższy okres, to wciąż o wiele bardziej przystępne koszty w stosunku do zakupu ładowarki.

;