Wypożyczalnia sprzętu budowlanego Warszawa


Renta to wypożyczalnia sprzętu budowlanego w Warszawie, która swoją działalność rozpoczęła w 2016 roku. Pierwsze kroki stawialiśmy w Finlandii, by dziś, mając na swoim koncie duże doświadczenie w branży, oferować coraz szerszy asortyment odbiorcom nie tylko w krajach skandynawskich, ale i w Polsce.

Oddział wypożyczalni maszyn budowlanych Renta w Warszawie dołączył do sieci, która składa się już z ponad 75 punktów zlokalizowanych w różnych regionach. W prężnie działającej sieci wypożyczalni znalazły się miejsca pracy dla ponad 700 osób, gotowych na rozwój i gwarantujących profesjonalną obsługę oraz fachowe doradztwo.

thumb image

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 7:00 do 16:00

Wtorek: 7:00 do 16:00

Środa: 7:00 do 16:00

Czwartek: 7:00 do 16:00

Piątek: 7:00 do 16:00

Sobota: Nieczynne

Niedziela: Nieczynne

Adres

ul. Kolejowa 70,

05-092 Łomianki, Polska

 

Informacje kontaktowe

telefon: 722-007-126

email: warszawa@renta.pl

Dlaczego warto zdecydować się na wypożyczenie w Renta Warszawa?

Nie poprzestaliśmy na zdobytym dotychczas doświadczeniu, ale to właśnie ono stanowi podstawę rzetelnej i fachowej obsługi, którą oferujemy naszym klientom. Zapewniamy wynajem sprzętu budowlanego na terenie Warszawy, aby docierać do odbiorców w stolicy i okolicy. Wypożyczamy, bo wiemy, że koszty dla klientów mają duże znaczenie. Postawiliśmy na narzędzia oraz rozwiązania najwyższej jakości – dedykowane profesjonalistom, ale z powodzeniem sprawdzające się również w rękach amatorów i pasjonatów. Posiadamy duży wybór sprawdzonego sprzętu pochodzącego od cenionych producentów. Nasza wypożyczalnia sprzętu budowlanego w Warszawie to połączenie atrakcyjnych stawek i wysokiej jakości urządzeń, maszyn oraz akcesoriów. Wśród nich można znaleźć minikoparki, sprzęt dla hydraulików, elektronarzędzia, produkty do zastosowania w ogrodzie, drabiny, rusztowania i wiele innych. Proponujemy rozwiązania korzystne dla wypożyczających. Nasi klienci mogą liczyć na usługę Renta Security, czyli zmniejszoną odpowiedzialność za wypożyczony sprzęt. Uszkodzone urządzenie w trakcie pracy? Teraz to nie problem! Zarządzanie wypożyczonym sprzętem budowlanym w Warszawie teraz jest znacznie łatwiejsze. Opracowaliśmy autorską aplikację Renta Easy. Dzięki niej klienci samodzielnie wyszukują niezbędny sprzęt, sprawdzają jego dostępność i zarządzają usługą wynajmu.

Zalety wynajmu narzędzi i maszyn budowlanych – Dlaczego lepiej wypożyczyć zamiast kupować?

Kupno sprzętu budowlanego na własność to duże koszty. Wydatki zaczynają się od zakupu, ale ponoszone są również ze względu na transport, przechowywanie i eksploatację. Wynajem to świetna alternatywa, zarówno dla firm, jak i odbiorców prywatnych.

Klient, wynajmując niezbędny sprzęt lub maszynę budowlaną w Warszawie, może liczyć na funkcjonalność oferowanych przez cenione marki i sprawdzonych producentów sprzęt. Wynajem kosztuje go jednak ułamek ceny wyjściowej – oferowanej podczas sprzedaży. To najlepszy sposób na oszczędności, ale bez utraty na jakości i efektywności prowadzonych prac budowlanych. Z tego rozwiązania skorzystają także klienci prywatni, którzy na własną rękę realizują niektóre prace przy budowie domu bądź zajmują się remontem i naprawą. Dla nich poszczególne sprzęty, urządzenia i akcesoria stają się niezbędne jednorazowo bądź okazjonalnie. W takich sytuacjach zakup jest kompletnie nieopłacalny. Wynajem zaś pozwala na przeprowadzenie zaplanowanych realizacji, ale bez zbędnych wydatków. Wynajem sprzętu budowlanego to korzystna alternatywa w stosunku do zakupu drogich maszyn i sprzętów. Zalety tego rozwiązania są widoczne na pierwszy rzut oka i nie kończą się jedynie na minimalizowaniu kosztów. Naszym klientom udostępniamy bowiem wspomnianą aplikację do zarządzania – Renta Easy oraz pomagamy w przypadku uszkodzenia wypożyczonego sprzętu, udostępniając usługę Renta Security. Służmy fachową poradą, aby obecni i przyszli klienci nie mieli wątpliwości, że wynajem ma wiele zalet.