Piaskarki


Piaskarki wynajem w Renta

Piaskarki na wynajem, które znalazły się w tej kategorii urządzeń specjalistycznych, to maszyny stosowane w różnych gałęziach gospodarki. Przede wszystkim wykorzystywane w branży budowlanej, ale i w sektorze przemysłowym.

 • BEMAKOR K0 200

  PIASKARKA BEMAKOR K0 200

  Dopuszczalne ciśnienie

  1MPa

  Pojemność zbiornika

  220 dm3

  Waga (masa)

  155 kg

  Wymiary

  1400/900/850 mm

Zalety wynajmu piaskarki

Nowoczesne urządzenia piaskujące mają za zadanie oczyszczać oraz doprowadzać do zmatowienia wybranych powierzchni. Czynności tego typu są podejmowane regularnie podczas prac budowlanych, ale nierzadko ich finalna częstotliwość jest na tyle niewielka, że zakup nowego urządzenia okazuje się być sporym kosztem.

Piaskarka na wynajem to rozwiązanie mające wiele zalet. Użytkownicy mogą liczyć na sprzęt pochodzący od renomowanego producenta, funkcjonalny, trwały i wydajny, jednak w sumarycznych kosztach wynajmu znacznie niższych, niż decydując się na kupno.

Dlaczego warto postawić na naszą ofertę wynajmu piaskarki

W naszej wypożyczalni sprzętu budowlanego znalazła się piaskarka do piaskowania, której parametry zapewniają precyzyjną, sprawną i wydajną pracę. Jesteśmy w stanie zagwarantować fachowe doradztwo oraz wysoką jakość sprzętów przeznaczonych na wynajem.

;