Firma


POZNAJ NASZĄ HISTORIĘ…

Wypożyczalnia sprzętu budowlanego Renta została założona w miejscowości Vantaa ( Finlandia ) na początku 2016 r., a jej działalność rozpoczęła od połączenia trzech fińskich firm: Telinekymppi Oy, Kehä-Kone Oy i Jasoca Oy, które stanowiły doskonałą bazę rozwojową dla nowej, nowoczesnej, międzynarodowej sieci wynajmu maszyn i urządzeń budowlanych.

Na początku 2018 r. poszerzyliśmy naszą ofertę dzięki przejęciu firmy Suomen Työmaapalvelut Oy. Wiosną 2018 roku Renta wykonała pierwszy międzynarodowy ruch, kupując szwedzką firmę Ståhl & Hyr. Aktualnie Stål & Hyr działa jako część Grupy pod nazwą Renta AB. W tym samym roku przejęliśmy również norweską firmę Flexleie AS ( obecnie Renta AS ). Równolegle cały czas rozwijamy sieć nowych oddziałów.

Dynamiczna ekspansja w tych trzech krajach sprawił, że obecnie wypożyczalnia maszyn i urządzeń budowlanych Renta prężnie się rozwija zatrudniając ponad 700 pracowników oraz posiadając sieć 75 wypożyczalni.

W połowie 2019 roku firma Renta podjęła decyzję o rozszerzeniu swojej działalności na inne państwa basenu morza Bałtyckiego. W pierwszej kolejności wybór padł na Polskę która jest dużym rynkiem wynajmu maszyn a przy tym ciągle rozwijającym się pod względem liczby nowych inwestycji budowlanych.

Jesteśmy profesjonalistami godnymi Twojego zaufania.

WARTOŚCI

Niezawodni eksperci

Zrozumienie różnorodnych potrzeb i problemów z jakimi pracownicy zmagają się na placach budów czy w zakładach przemysłowych, wymaga zarówno doświadczenia jak i fachowej wiedzy. To właśnie dzięki nim zbudowaliśmy zaufanie indywidualnych Klientów oraz firm budowlanych. Dostarczamy kompleksowych rozwiązań w zakresie wynajmu maszyn i urządzeń budowlanych, ogrodzeń, a także kontenerów budowlanych. Jako klient wypożyczalni budowlanej Renta, możesz być pewien, że potrzebny sprzęt dostarczymy we właściwe miejsce i we właściwym czasie.

Zorientowani na Klienta

Przedsiębiorczość i znajomość lokalnych potrzeb to główne wartości, którymi kierujemy się we wszystkim, co robimy. Doświadczenie, dynamizm i efektywność naszych działań gwarantują owocną współpracę. Działamy odpowiedzialnie, zawsze dotrzymując obietnic biznesowych. We współpracy z Klientem stawiamy na innowacyjne rozwiązania dostosowane do indywidualnych, często specyficznych, potrzeb. Naszym celem jest dostarczenie usług spełniających Twoje oczekiwania.

Wszechstronność i innowacja

Oferujemy nowoczesne urządzenia, maszyny budowlane, ogrodzenia, a także usługi transportowe, wsparcie logistyczne, prace montażowe i rozbiórkowe. Nieustannie rozwijamy naszą ofertę o nowe usługi oraz wprowadzamy innowacyjne rozwiązania, by dostarczyć naszym Klientom usługi na najwyższym poziomie.

Bezpieczeństwo dostaw

Wypożyczalnia sprzętu budowlanego Renta z powodzeniem działa na ternie Finlandii, Szwecji, Norwegii i od tego roku – Polski zapewniając nowoczesne i funkcjonalne maszyny, kontenery budowlane dostosowane do Twoich potrzeb. Wybierając usługi wypożyczalni budowlanej Renta możesz mieć pewność, że zamówiony sprzęt zostanie dostarczony na czas, na miejsce budowy, a Ty zrealizujesz kolejne przedsięwzięcie. Nasi fachowcy rozumieją potrzeby nawet najbardziej wymagających projektów i chętnie pomogą Ci na każdym etapie budowy, od planowania po zamówienie i dostawę maszyn.