Wypożyczalnia sprzętu budowlanego Poznań


O Nas

Wypożyczalnia sprzętu budowlanego w Poznaniu Renta to firma tworzona z pasji i z pasją. Nasza działalność rozpoczęła się w 2016 roku, w jednej z fińskich miejscowości – Vantaa. Powstaliśmy z połączenia trzech fińskich firm: Telinekymppi Oy, Kehä-Kone Oy i Jasoca Oy, by dziś móc docierać ze swoją ofertą do klientów na terenach Finlandii, Szwecji, Norwegii i Polski. Posiadamy sieć 75 wypożyczalni (która wciąż się rozrasta), dzięki czemu realizujemy wynajem maszyn i urządzeń budowlanych, dysponując profesjonalnym sprzętem sprawdzonych producentów, a także gwarantując naszym odbiorcom usługi na najwyższym poziomie.

Oferujemy wynajem maszyn budowlanych w Poznaniu, ale to dopiero początek naszej szerokiej oferty. Klienci – zarówno firmowi, jak i prywatni, mogą wypożyczyć u nas sprzęt ogrodniczy, hydrauliczny, elektronarzędzia, specjalistyczne narzędzia budowlane, sprzęt zbrojarski, drabiny, betoniarki, młotowiertarki, walce, zagęszczarki, odkurzacze, piły i wiele innych.

thumb image

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 7:00 do 16:00

Wtorek: 7:00 do 16:00

Środa: 7:00 do 16:00

Czwartek: 7:00 do 16:00

Piątek: 7:00 do 16:00

Sobota: Nieczynne

Niedziela: Nieczynne

Adres

ul. Haliny Konopackiej 5,

60 – 002 Poznań, Polska

 

Informacje kontaktowe

telefon: 722-007-085

email: poznan@renta.pl

Dlaczego warto się zdecydować na wypożyczenie w Renta Poznań?

Doświadczenie w branży budowlanej, którym dysponujemy, pozwoliło nam dokładnie poznać potrzeby rynkowe. Wiemy, z jakimi kosztami inwestycji budowlanych, prac remontowych i wykończeniowych borykają się nasi klienci. Chcieliśmy im pokazać, że są w stanie oszczędzić – i to niemałe kwoty – na wynajmie urządzeń i maszyn budowlanych w naszej wypożyczalni w Poznaniu, nie tracąc na pożądanej trwałości, funkcjonalności i niezawodności użytkowanych sprzętów.

Dlaczego my?

  1. Cechuje nas profesjonalne podejście do każdego klienta oraz doświadczenie, które przekłada się na fachową obsługę.
  2. Dostosowujemy ofertę do potrzeb odbiorców działających w branży budowlanej, co owocuje dostępnością urządzeń, maszyn, narzędzi, akcesoriów, ale i rozwiązań najwyżej jakości.
  3. Zapewniamy szeroką ofertę dla firm oraz odbiorców prywatnych, gwarantując atrakcyjne ceny.
  4. Proponujemy autorskie rozwiązania, bardzo korzystne dla wypożyczających. Przygotowaliśmy program Renta Security, który oznacza zmniejszoną odpowiedzialność za wypożyczony sprzęt, w przypadku uszkodzenia wynajmowanego narzędzia bądź maszyny budowlanej podczas użytkowania.
  5. Opracowaliśmy aplikację Renta Easy, która oznacza maksymalną wygodę wyszukiwania potrzebnego sprzętu oraz zarządzania nim i oddawania go po zakończonym okresie wypożyczenia.

Dlaczego lepiej wypożyczyć zamiast kupować? Zalety Wynajmu sprzętu budowlanego w Poznaniu

Kupno nawet drobnych narzędzi budowlanych czy elektronarzędzi oznacza spory wydatek. Ponadto klient musi samodzielnie uporać się z transportem, zająć się późniejszym przechowywaniem sprzętu, a także uwzględnić w swoim budżecie koszty eksploatacyjne i związane z naprawami. Operacje te pochłaniają pieniądze i czas, co jest zmorą nie tylko firm budowlanych, ale i klientów prywatnych. Nasza wypożyczalnia narzędzi budowlanych zlokalizowana w Poznaniu rozwiązuje wszystkie powyższy problemy. Kierujemy bowiem swoją ofertę do każdego, kto regularnie lub jednorazowo ma potrzebę skorzystać z profesjonalnego sprzętu budowlanego, lecz liczy na atrakcyjne ceny i brak dodatkowych problemów związanych np. z transportem czy przechowywaniem. Proponujemy usługę wynajmu narzędzi i maszyn budowlanych w mieście Poznań, która wiąże się z tymi samymi korzyściami, co w przypadku kupna sprzętu na własność, jednocześnie z wyeliminowaniem minusów nieuniknionych dla kupujących.