Wypożyczalnia sprzętu budowlanego Kraków


4.9/5 - (36 votes)

O nas

Renta to wypożyczalnia sprzętu budowlanego w Krakowie, która na rynku zagościła w 2016 roku. Od tego czasu nieustannie poszerzamy swoje doświadczenie, zdobywamy wiedzę i nowych klientów. Dokładamy wszelkich starań, aby w naszej ofercie nie zabrakło urządzeń, maszyn i narzędzi, które są niezbędne nie tylko podczas prac budowlanych. Zaglądając do naszego katalogu można się przekonać, że wynajmujemy urządzenia wszelkiego rodzaju. Nie zabrakło tutaj sprzętów wykorzystywanych do prac hydraulicznych, instalacyjnych czy ogrodniczych. Z oferty skorzystają ekipy budowlane poszukujące betoniarek, koparek, młotów, wiertarek czy wkrętarek. Klienci indywidualni, którzy na własną rękę podejmują się prac remontowych i naprawczych, mogą za to skorzystać z pił i pilarek, odkurzaczy i sprzętów czyszczących, spawarek czy dodatkowego wyposażenia.

thumb image

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 7:00 do 16:00

Wtorek: 7:00 do 16:00

Środa: 7:00 do 16:00

Czwartek: 7:00 do 16:00

Piątek: 7:00 do 16:00

Sobota: Nieczynne

Niedziela: Nieczynne

Adres

ul. Wielicka 224,

30-663 Kraków, Polska

Informacje kontaktowe

telefon: 693-007-015

email: krakow@renta.pl

Dlaczego warto zdecydować się na wypożyczenie w Renta Kraków?

Wynajem maszyn budowlanych na terenie Krakowa spotyka się z coraz większym zainteresowaniem. Z przyjemnością obserwujemy, jak przybywa firm podejmujących się ciekawych inwestycji. To z myślą o nich tworzymy swoją ofertę. Służymy wiedzą, doświadczeniem i gwarantujemy profesjonalne podejście.

Wypożyczalnia sprzętu budowlanego w Krakowie – Renta może się pochwalić dużą dostępnością sprzętów konstruowanych z myślą o profesjonalnych i specjalistycznych zastosowaniach. Są to rozwiązania najwyższej jakości, produkty renomowanych marek oraz niekiedy innowacyjne technologie. Duży wybór sprzętu w połączeniu z atrakcyjnymi cenami, owocują możliwością sprawnej realizacji podejmowanych działań, a do tego minimalizowaniem kosztów. Przygotowaliśmy dodatkowe rozwiązania dla naszych klientów, w tym usługę Renta Security. Dzięki niej odbiorcy mogą korzystać ze zmniejszonej odpowiedzialności za wypożyczony sprzęt, jeśli dojdzie do jego uszkodzenia. Nie zapomnieliśmy o komforcie, który jest równie ważny. Tym samym powstała autorska aplikacja Renta Easy. Za jej pomocą nasi klienci wygodniej i szybciej wynajmują potrzebne sprzęty, a także mogą nimi zarządzać.

Dlaczego lepiej wypożyczyć, zamiast kupować?

Sam zakup sprzętu budowlanego to dopiero początek wydatków. Trzeba się liczyć z kosztami eksploatacyjnymi, naprawami, konserwacją, przeglądami. Do tego należy zorganizować miejsce do przechowywania, aby maszyny czy narzędzia budowlane nie straciły na swoich właściwościach, na przykład narażone na działanie czynników zewnętrznych.

Oferujemy wynajem maszyn budowlanych w Krakowie, ponieważ wypożyczenie jest znacznie tańsze niż inwestycja w nowe urządzenia. Co więcej, to nie klienci biorą na swoje barki koszty eksploatacyjne czy wydatki związane z naprawami. Usługi te skonstruowaliśmy z myślą o przedsiębiorstwach oraz osobach prywatnych. Z naszych urządzeń korzystają zarówno ekipy budowlane, jak i amatorzy majsterkowania. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą naszej wypożyczalni sprzętu budowlanego – Renta Kraków oraz kontaktu z nami, aby się przekonać, że dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Doradzimy, pomożemy, przetransportujemy.