Wypożyczalnia sprzętu budowlanego Wrocław


O nas

Renta to wypożyczalnia maszyn budowlanych i narzędzi, która na rynku działa od 2016 roku. Doświadczenie zbierane od początku powstania firmy pozwoliło nam stworzyć kompletną ofertę skierowaną do klientów firmowych i indywidualnych.

U nas można wypożyczyć sprzęt budowlany, urządzenia i narzędzia przydatne do prac ogrodowych, maszyny niezbędne w pracy hydraulików oraz instalatorów. Nasza wypożyczalnia sprzętu budowlanego we Wrocławiu jest odpowiedzią na potrzeby ekip budowlanych i firm oferujących usługi związane z remontami, rozbiórkami oraz naprawami. W swojej ofercie posiadamy między innymi drabiny, elektrosprzęt, koparki, ładowarki, nagrzewnice, ogrodzenia, piaskarki, piły, podnośniki, rusztowania, sprężarki i wiele innych. Jesteśmy w stanie fachowo doradzić w wyborze sprzętu, który jest niezbędny do realizacji określonych zadań.

thumb image

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 7:00 do 16:00

Wtorek: 7:00 do 16:00

Środa: 7:00 do 16:00

Czwartek: 7:00 do 16:00

Piątek: 7:00 do 16:00

Sobota: Nieczynne

Niedziela: Nieczynne

Adres

ul. Krokusowa 2,

55-040 Bielany Wrocławskie, Polska

Informacje kontaktowe

telefon: 693-007-031

email: wroclaw@renta.pl

Dlaczego warto zdecydować się na wypożyczenie w Renta Wrocław?

Cechuje nas profesjonalne i indywidualne podejście do każdego klienta. Nie zamykamy się na propozycje naszych odbiorców, bo doskonale wiemy, że tylko wsłuchując się w potrzeby klientów, będziemy w stanie zaoferować im wysokie jakościowo usługi. Renta to wypożyczalnia maszyn budowlanych we Wrocławiu, która może się poszczycić szeroką ofertą specjalistycznych urządzeń i sprzętów dla profesjonalistów. Są to markowe produkty pochodzące od renomowanych producentów. Cechują się one innowacyjnymi i nowoczesnymi rozwiązaniami. Zapewniamy atrakcyjne ceny wynajmu sprzętu wszelkiego rodzaju, docierając tym samym do wszystkich klientów. Z nami można wypożyczać niezbędne urządzenia i narzędzia nie naruszając budżetu przeznaczonego na realizację prac budowlanych, remontowych, naprawczych bądź innych.

Przygotowaliśmy rozwiązania, które są niezwykle korzystne dla naszych klientów. Mowa o Renta Security, czyli zmniejszonej odpowiedzialności za wypożyczony sprzęt, w przypadku powstania uszkodzeń lub wystąpienia usterek. Chcieliśmy zapewnić naszym klientom wygodę wynajmowania i zarządzania wypożyczonym sprzętem, dlatego dziś odbiorcy Renta korzystają z autorskiej aplikacji Renta Easy. Dzięki niej szybko i prosto dokonują wynajmu wybranych urządzeń.

Dlaczego lepiej wypożyczyć, zamiast kupić?

W projektach budowlanych, w pracach remontowych, rozbiórkowych czy naprawczych koszty mają ogromne znaczenie. Doskonale sobie zdajemy z tego sprawę, dlatego oferujemy wynajem maszyn budowlanych we Wrocławiu.

Klienci mogą liczyć na niskie koszty w stosunku do zakupu urządzeń na własność. Po ich stronie nie leży kwestia opłat związanych z eksploatacją, naprawami czy konserwacją maszyn i narzędzi budowlanych. O to już nie muszą się martwić! To nie klienci zajmują się magazynowaniem i serwisem, dzięki czemu są w stanie zadbać o swój budżet, ale i tak ważny czas. Nasze usługi kierowane są do klientów firmowych oraz prywatnych. Profesjonalnych ekip, a także domowników i majsterkowiczów, którzy na własną rękę podejmują się prac remontowych. Renta jest dla wszystkich oczekujących oferty skrojonej na miarę potrzeb.