Renta Easy – najnowsza i najbardziej rewolucyjna aplikacja w branży! Pobierz w AppStore, Google Play lub użyj w przeglądarce

CZYM JEST RENTA EASY?

Renta Easy to opracowana przez naszą firmę aplikacja, która umożliwia wynajem sprzętu budowlanego oraz zarządzanie nim. Za pomocą aplikacji użytkownik może łatwo sprawdzić lokalizację sprzętu oraz jego dostępność, co znacznie ułatwia zarządzanie projektami. Dodatkowo aplikacja Renta Easy umożliwia zapoznanie się z dziennym lub miesięcznym kosztem dzierżawy. Aplikacja w Polsce dostępna już wkrótce !

WSZECHSTRONNA FUNKCJONALNOŚĆ

Wypożyczając sprzęt budowlany poprzez aplikację Renta Easy możesz ustalić datę dostawy i odbioru dzierżawionych urządzeń, zamówić usługi serwisowe. Ponadto w aplikacji sprawdzisz parametry techniczne urządzeń, ich dostępność w konkretnej lokalizacji oraz koszt wynajmu. Dzięki Renta Easy łatwo i szybko wypożyczysz oraz zwrócisz sprzęt budowlany z poziomu smartfona lub komputera.

 

INSTALACJA I KOSZT APLIKACJI

Aplikację można pobrać ze sklepu Google Play lub AppStore. Jest również dostępna w większości przeglądarek. Korzystanie z Renta Easy jest w 100% DARMOWE!