UBIJAK WIBRACYJNY WACKER BS 60


WACKER BS 60

Model: WACKER BS 60

Kod: UBW70

Skoczek do ubijania do wypożyczenia to zagęszczarka stopowa przeznaczona głównie do stosowania przez profesjonalne ekipy budowlane. Ma za zadanie zagęszczać podłoże. Niewielkie rozmiary sprawiają, że urządzenie to może być stosowane w trudno dostępnych miejscach. Ubijak wibracyjny jest wyposażony w silnik, który przekazuje moc poprzez układ bijący i stopę ubijającą. Zadaniem tej ostatniej jest generowanie siły uderzeniowej, co owocuje odpowiednim utwardzeniem podłoża. Płyta ubijaka, która wykonuje 650 uderzeń na minutę, pracuje na zasadzie ruchów pionowych.

Cena dobowa: 95.00 PLN netto

Specyfikacja

Waga (masa)

66 kg

Wymiar płyty

28/34 cm

Silnik

benzynowy

Zużycie paliwa

1,0 l/h

Ilość uderzeń

650/ min

Szczegóły

Mamy do czynienia z urządzeniem, które zapewnia wygodną i sprawną pracę operatora. Duża częstotliwość uderzeń, wyposażenie w silnik spalinowy oraz połączenie jego wału napędowego ze stopą poprzez sprzęgło odśrodkowe, pozwala na przekazywanie wibracji na wyższych prędkościach.

Gdzie znajdują zastosowanie skoczki do ubijania?

Zagęszczarki stopowe nie sprawiają problemów podczas transportu, ponadto posiadają niewielką powierzchnię płyty roboczej. To zaś sprawia, że są najchętniej wykorzystywane w trudno dostępnych miejscach oraz do zagęszczania niewielkich powierzchni. Sprawdzają się w pracach brukarskich, budowlanych i różnego rodzaju realizacjach drogowych.

Dlaczego warto wypożyczyć ubijak do ziemi

Wypożyczenie to opcja znacznie tańsza niż zakup nowego sprzętu, tym bardziej w przypadku okazjonalnego użytkowania lub jednorazowej potrzeby zagęszczenia podłoża.

Produkty podobne