ZAMRAŻARKA DO RUR – REMS FRIGO 2


Model:

Kod:

Zamrażarka elektryczna na wynajem działa na podobnej zasadzie jak lodówka. Występuje w niej czynnik chłodzący – płyn, który jest poddawany odparowaniu i skraplaniu. Taka budowa pozwala na zamrożenie rury – łatwo i szybko, bez niedogodności, a także dodatkowych kosztów. Proces zamrażania można przeprowadzać w rurach o różnych średnicach, a także wykonanych z rozmaitych typów metali. Zamrażanie rur sprawdza się przede wszystkim w sezonie grzewczym. Gdy dojdzie do awarii grzejnika, konieczna jest naprawa lub jego wymiana, nie trzeba opróżniać instalacji. Przeprowadzenie niezbędnych czynności odbywa się szybko, bezpiecznie i w niższych kosztach, niż gdyby trzeba było opróżniać rury z wody. Ten sposób jest ponadto wykorzystywany do rozbudowywania instalacji rurowych.

 

Cena dobowa: 100.00 PLN netto

Specyfikacja

Zasilanie

230 V

Średnica zamrażania

10-60 mm (1,8-2,0")

Szczegóły

Korzystając z zamrażarki do rur wszystkie prace przeprowadzane są szybciej, sprawniej i w mniejszych kosztach. Zaletami urządzenia jest komfortowe operowanie przez fachowca, precyzja działania oraz elastyczność zastosowania względem średnicy rur czy rodzaju metalu, z jakiego są wykonane.

Zamrażarka do rur wypożyczalnia – Zastosowanie

Mamy do czynienia z profesjonalnymi urządzeniami, które znajdują zastosowanie przede wszystkim w rękach fachowców oferujących usługi związane z naprawą grzejników oraz przygotowaniem i rozbudowywaniem instalacji rurowych. Równie dobrze ze sprzętu mogą skorzystać prywatni klienci, którzy planują w sezonie grzewczym wymianę grzejnika.

Zamrażarka do rur wynajem – Dlaczego warto?

Wypożyczenie zamrażarki do rur jest tańsze od zakupu nowego urządzenia. To świetna alternatywa dla klientów, którzy z zamrażarki do rur potrzebują korzystać okazjonalnie bądź jednorazowo. Ta opcja jest korzystna ponadto dla firm oferujących wspomniane usługi, które liczą na oszczędności, ale nie chcą tracić na jakości i wydajności stosowanych urządzeń oraz narzędzi.

Wynajem oznacza, że do rąk klientów trafiają sprzęty renomowanych marek, sprawdzone, regularnie konserwowane i podlegające przeglądom, aby kosztów związanych z przeprowadzaniem okresowych czynności, nie musieli ponosić użytkownicy.

Produkty podobne