GWINTOWNICA REMS AMIGO 2 – ELEKTRYCZNA


GWINTOWNICA REMS AMIGO 2 - ELEKTRYCZNA

Model: REMS AMIGO 2

Kod:

Gwintownica Rems Amigo 2 to urządzenie przeznaczone do stosowania zarówno przez profesjonalistów, jak i amatorów. W zależności od potrzeb sprzęt ten jest dobierany indywidualnie. Elektryczna gwintownica do rur, która znalazła się w ofercie, to produkt służący dostosowywaniu końcówek rur do nałożenia śruby bądź też przedłużenia rury kolejnym elementem. Gwintownica  posiada tak zwane narzynki, czyli wymienne głowice. Dobiera się je zgodnie ze średnicą rury, na której ma być wykonany gwint. Sprzęt ten jest niezbędny do gwintowania, czyli procesu kształtowania gwintów zewnętrznych i wewnętrznych. Gwintownica elektryczna to jeden z typów tego urządzenia, ponieważ na rynku dostępna jest również wersja ręczna. Obydwie zaś służą do gwintowania rur o przekroju wynoszącym maksymalnie 2”. Poza przygotowaniem rur do nakręcenia śrub, gwinciarka może być również wykorzystana do niewielkich napraw kanalizacyjnych.

Cena dobowa: 100.00 PLN netto

Specyfikacja

Zasilanie

230 V

Średnica rur

1,4 – 2"

Gwinty rurowe

16-40 mm

Gwinty sworzniowe

6-30 mm

Szczegóły

Mobilność to jeden z głównych atutów, jaki posiada gwintownica rems amigo 2. Urządzenie to zostało przeznaczone między innymi do stosowania przez odbiorców prywatnych, którzy podejmują się wykonywania niewielkich napraw lub przygotowania instalacji. Poręczność wpływa na komfort użytkowania, a szybkowymienne głowice poszerzają możliwości zastosowania tego sprzętu.

Rems Amigo 2 – Zastosowanie

Gwintownica rems została skonstruowana z myślą o realizacji prac wykonywanych przez hydraulików-amatorów oraz firmy świadczące profesjonalne usługi hydrauliczne. Swoje miejsce znajduje wszędzie tam, gdzie konieczne jest zmodyfikowanie końcówek rur, aby nadawały się do dopasowania śruby.

Wypożyczalnia Gwintowic – Dlaczego Warto?

Hydraulicy-amatorzy, którzy samodzielnie podejmują się niektórych prac, z gwintownicy korzystają okazjonalnie bądź jednorazowo. Dla nich zakup nowego sprzętu jest nieopłacalny. Z kolei duże firmy szukają pewnego sprzętu, renomowanej marki, liczą na wydajność, precyzję działania i oszczędności. To wszystko jest im w stanie zapewnić wynajem gwintownicy Rems Amigo 2

 

Produkty podobne