WKRĘTARKA AKUMULATOROWA HILTI SF 6 -A 22


HILTI SF 6 -A 22

Model: HILTI SF 6 -A 22

Kod: WRAKU

HILTI SF 6 -A 22 to wysokiej klasy wkrętarka akumulatorowa, wszechstronnego zastosowania. Pozwala na prace w warsztatach, magazynach, garażach, sklepach, ale również w domu. Jej możliwości są tak naprawdę ograniczone wyłącznie potrzebami Klienta.

Cena dobowa: 40.00 PLN netto

Specyfikacja

Napięcie znamionowe

22 V

Liczba obrotów

1600 obr/min

Waga (masa)

29,9 kg

Szczegóły

Wkrętarka akumulatorowa, cenionej europejskiej marki HILTI, która od wielu lat produkuje narzędzia remontowe to klucz do sukcesu w każdej pracy. Urządzenie trwale przykręci kołki, wkręty, śruby czy inne łączenia. Energia HILTI SF 6 -A 22 i generowane obroty (1600 obrotów na minutę) pozwoli działać nawet w trudnych warunkach.

Urządzenie ma wymienne końcówki. Umożliwia również zamontowanie wiertła (np. do drewna). Jest nieodzownym partnerem w remoncie – tak dla profesjonalistów, jak i amatorów majsterkowania. Dzięki zastosowaniu baterii, wkręcanie i łączenie możliwie jest nie tylko w pobliżu gniazdek sieciowych, ale też daleko poza dostępem do prądu. To ułatwienie dla pracowników, którzy nie muszą już patrzeć na ciągnące się kable i trudności z tym związane.

Produkty podobne