WIERTARKA UDAROWA Hilti TE- 3 ML


Hilti TE- 3 ML

Model: HILTI TE-3 ML

Kod: WTU230

HILTI TE-3 ML to wiertarka udarowa do zastosowań profesjonalnych i amatorskich. Sprawdzi się zarówno w dużych przedsięwzięciach budowlanych, jak i w przypadku niewielkich prac remontowych. Urządzenie jest świetnie wykonane, ma wysokie parametry i jest przygotowane do działania!

Cena dobowa: 40.00 PLN netto

Specyfikacja

Napięcie

230 V

Uchwyt mocujący

SDS plus

Energia udaru

2,1 J

Waga (masa)

3,1 kg

Szczegóły

Wiertarka udarowa HILTI TE-3 ML to sprzęt do szerokiej gamy zastosowań. Umożliwia bezpieczne wiercenie w różnych powłokach, takich jak żelbeton, ściany działowe i nośne różnego typu, cegły, pustaki, gipsy itp. Jakość wiercenia uzyskujemy tu dzięki uchwytowi SDS plus, który trwale przytrzymuje założone akcesoria (wiertła, przecinaki). 

Co więcej, świetnie w przypadku tej wiertarki wypada energia udaru, która wynosi 2,1J. Przy niewielkiej wadze urządzenia (lekko ponad 3 kilogramy) jest to klucz do skutecznego i precyzyjnego wiercenia w każdych warunkach – np. bez utraty równowagi na drabinie. 

Sprzęt (cenionej firmy z Liechtensteinu) nadaje się do prac remontowych w firmach, do zastosowań w warsztatach samochodowych i innych specjalizacjach, ale również w domu czy prywatnym garażu.

Produkty podobne