WIERTARKA AKUMULATOROWA UDAROWA HILTI TE-2 A22


HILTI TE-2 A22

Model: HILTI TE-2 A22

Kod: WTAKU

HILTI TE-2 A22 to zaawansowana wiertarka akumulatorowa z udarem, do prac zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Zastosowanie baterii sprawia, że wszechstronność sprzętu staje się jej największą zaletą. Nadaje się do działania profesjonalnego oraz amatorskiego.

Cena dobowa: 55.00 PLN netto

Specyfikacja

Napięcie

22 V

Uchwyt mocujący

SDS plus

Energia udaru

1,5 J

Waga (masa)

2,7 kg

Szczegóły

Wiertarka HILTI TE-2 A22 pracuje na napięciu 22V, a wykorzystanie baterii umożliwia np. pracę w miejscach pozbawionych energii elektrycznej i stałego zasilania (piwnice, garaże, kanały itd.). Świetnie sprawdzi się też podczas działań budowlanych, gdy dostęp do prądy jest znacznie ograniczony. Wiertarka posiada udar o generowanej energii 1,5J, czym poradzi sobie z grubszymi ścianami – w tym z żelbetonem. 

Ogromną zaletą sprzętu wyprodukowanego przez znaną firmę HILTI (cenioną przez użytkowników za tworzenie narzędzi i maszyn remontowo-budowlanych szerokiego zastosowania) jest niewielka waga (2,7kg) oraz zastosowanie uchwytu SDS plus do instalowania różnego rodzaju akcesoriów. Ten sprzęt sprawdzi się w firmach budowlanych, u ślusarzy, w przedsiębiorstwach remontowych czy po prostu – w garażu.

Produkty podobne