Szlifierka Do Tynku Żyrafa – FLEX WST 700


Szlifierka Do Gipsu Żyrafa - FLEX WST 700

Model: FLEX WST 700

Kod: SZLTY

Szlifierka do tynku na wynajem to urządzenie pozwalające na sprawne i szybkie wygładzenie dużych powierzchni ścian. Jest to specjalistycznych produkt, który sprawdza się także do przeprowadzania renowacji fragmentów ścian, czyli wygładzania powierzchni w niewielkim ich zakresie. Na rynku znaleźć można szlifierki do tynku do wypożyczenia z teleskopowymi wysięgnikami. Ich zastosowanie wpływa na możliwość wygładzania dużych powierzchni, także na wysokości, ale bez konieczności ciągłego korzystania z drabiny i wykonywania pracy z nieustannie wyciągniętymi rękami.

Cena dobowa: 80.00 PLN netto

Specyfikacja

Napięcie

230 V

Moc

710 W

Średnica Tarczy

225 mm

Obroty

1500 obr/min

Waga (masa)

4,8 kg

Szczegóły

Szlifierka do tynku żyrafa – zastosowanie i zalety wynajmu

Wiele z prac remontowych to żmudne i czasochłonne zajęcia. Należy do nich wygładzanie ścian gipsowych, które wymaga zastosowania odpowiedniego urządzenia, aby precyzyjnie i sprawnie przeprowadzić tę czynność.

Maszyna do Szlifowania Gładzi Wypożyczalnia – Zalety produktu

Dostępna w ofercie szlifierka do tynku na wynajem posiada wymienne głowice – okrągłą oraz trójkątną. Dzięki temu łatwo nią dotrzeć do narożników i innych trudno dostępnych miejsc. To zaś wpływa na większy komfort pracy oraz mniejszą jej czasochłonność. Ponadto szlifowanie z pozycji siedzącej ułatwia obrabianie dużych powierzchni.

Szlifierka do Tynku Wypożyczalnia – Zastosowanie

Mamy do czynienia z urządzeniem, które równie dobrze sprawdza się w rękach fachowych ekip budowlanych, jak i użytkowników prywatnych, na własną rękę podejmujących się prac remontowych.

Dlaczego warto wypożyczyć ten sprzęt

Nierzadko konieczność przeprowadzenia szlifowania tynku jest tylko jednorazowa. Jednak nawet podczas regularnego podejmowania takich prac przez fachowe ekipy remontowe, zakup nowego urządzenia może się okazać nieopłacalny. Wynajem sprzętu to mniejsze koszty, a przy tym zapewnienie o korzystaniu z urządzeń, które pochodzą od renomowanych producentów.

Produkty podobne