MŁOT KUJĄCY HILTI TE-700 AVR


HILTI TE-700 AVR

Model: HILTI TE-700 AVR

Kod: MŁE8

HILTI TE-700 AVR to wysokiej klasy młot kujący dla profesjonalistów, ale również doświadczonych użytkowników amatorskich. Młot ten charakteryzuje się ergonomicznym kształtem, dużą mocą i stosunkowo lekką wagą przy okazji. Umożliwia on szybką i efektywną pracę bez wielkich nakładów siły.

Cena dobowa: 70.00 PLN netto

Specyfikacja

Napięcie

230 V

Uchwyt mocujący

SDS max

Energia udaru

11,5 J

Waga (masa)

7,9 kg

Szczegóły

Młot kujący HILTI TE-700 AVR pracuje na standardowym napięciu 230V. Generuje energię udaru na poziomie 11,5J przy wadze 7,9 kilograma. Jeżeli dodamy do tego popularne ii bezpieczne łącze SDS MAX (umożliwia podpięcie wielu akcesoriów), to mamy bardzo profesjonalny i stosunkowo niewielki sprzęt dla wszystkich użytkowników. Dzięki wymiarom i sile młot może pracować zarówno w pozycji pionowej, jak i poziomej.

Firma HILTI, czyli ceniony producent narzędzi na całym świecie adresuje swój produkt do działań na budowach i w remontach. Młot pozwala kuć posadzki i glazurę. Jego energia umożliwia efektywną destrukcję ścian. Jego zalety docenią pracownicy w pierwszych etapach remontów czy osoby zmieniające wygląd swojego mieszkania.

Produkty podobne