MŁOT WIELOFUNKCYJNY HILTI TE-70 AVR


HILTI TE-70 AVR

Model: HILTI TE-70 AVR

Kod: MKW9

HILTI TE-70 AVR, czyli wielofunkcyjny młot udarowy do wszechstronnego zastosowania – zarówno dla majsterkowiczów i amatorów prac remontowych, jak i profesjonalistów w branży budowlanej. Sprzęt ma zaawansowane parametry, znacznie zwiększając efektywność pracy.

Cena dobowa: 75.00 PLN netto

Specyfikacja

Napięcie

230 V

Uchwyt mocujący

SDS max

Energia udaru

11,5 J

Waga (masa)

8,3 kg

Szczegóły

Urządzenie HILTI TE-70 AVR pracuje na napięciu znamionowym 230 V, co umożliwia proste działanie w większości krajów. Jego wszechstronne zastosowanie rozszerza uchwyt mocujący w technologii SDS Max, który bezpiecznie i komfortowo zabezpieczy pracę różnego rodzaju wierteł, dłut czy innych. Waga urządzenia to 8,3 kilogramy, a energia udaru to 11,5J. 

Takie parametry pozwalają na prowadzenie zaawansowanych prac budowlanych i remontowych. Wiercenie w żelbetonie, betonie i innych rodzajach ścian nie będzie już trudnością. Sprzęt nadaje się do wykorzystania przez profesjonalnych pracowników firm remontowo-budowlanych oraz amatorów w pracach domowych. Gwarancją jakości jest produkcja firmy HILTI – europejskiego potentata na rynku narzędzi budowlano-remontowych.

Produkty podobne