MŁOT KUJĄCY HILTI TE-500 AVR


HILTI TE-500 AVR

Model: HILTI TE-500 AVR

Kod: MŁE6

HILTI TE-500 AVR to młot kujący z przeznaczeniem dla amatorów prac remontowo-budowlanych oraz profesjonalistów ceniących kompaktowość urządzenia, jego lekkość, przy zachowaniu możliwości działania. Wysokie parametry młota przerodzą się w szybkość pracy i jakość wykonanych zadań.

Cena dobowa: 65.00 PLN netto

Specyfikacja

Napięcie

230 V

Uchwyt mocujący

SDS max

Energia udaru

8,5 J

Waga (masa)

6,3 kg

Szczegóły

Jakimi parametrami charakteryzuje się HILTI TE-500 AVR? To poręczny sprzęt, pracujący na napięciu 230 V. Choć waży stosunkowo niewiele (6,3 kilograma), to generuje dużą energię udaru osiągającą 8,5J. Akcesoria takie jak dłuta, połączone są efektywnym i bezpiecznym uchwytem mocującym SDS Max. 

TE-500 AVR wyprodukowała firma HILTI, znana z profesjonalnych młotów i młotowiertarek na całym świecie. Prezentowany model sprawdzi się w warunkach domowych, do małych prac remontowych (np. wykuwanie glazury, podłogi lub ścian), a także w profesjonalnych i bardzo zaawansowanych działaniach preremontowych (usuwanie starej instalacji sanitarnej, elektrycznej, glazury, ścian, posadzek itd.). Z łatwością wykuje w ścianach żelbetowych, betonowych, ceglanych i innych.

Produkty podobne