MŁOT KUJĄCY HILTI TE-300 AVR


HILTI TE-300 AVR

Model: HILTI TE-300 AVR

Kod: MŁE4

HILTI TE-300 AVR to lekki i profesjonalny młot kujący do wielu zastosowań. Jego niewielkie wymiary, przy zachowaniu stosunkowo wysokiej energii pracy umożliwiają działanie w miejscach z pozoru niedostępnych. To bardzo skuteczne narzędzie do działania dla profesjonalistów i amatorów.

Cena dobowa: 60.00 PLN netto

Specyfikacja

Napięcie

230 V

Uchwyt mocujący

SDS plus

Energia udaru

3,3 J

Waga (masa)

3,8 kg

Szczegóły

Młot HILTI TE-300 AVR pracuje na napięciu znamionowym 230 V, dostosowany jest więc do działania w europejskich warunkach. Akcesoria do kucia zamontowane są na trwałym i bezpiecznym złączu SDS plus, wykluczającym np. wykręcenie się dłuta. SDS plus jest na tyle popularne, że z łatwością można dobrać odpowiednie dłuto do pracy. Producent – doświadczona w produkcji maszyn i narzędzi budowlano-remontowych, firma HILTI z Liechtensteinu – zachował sporą moc młota (3,3J) przy zachowaniu niewielkiej wagi (3,8kg).

Urządzenie sprawdzi się w branżach budowlanych, remontowych czy wykończeniowych. Umożliwi sprawne skucie glazury czy wielu rodzajów ścian. Jego przeznaczeniem jest zarówno działanie profesjonalne, jak i typowo amatorskie – do funkcjonowania doraźnego.

Produkty podobne