Wypożyczalnia Sprzętu Budowlanego Wrocław

O Nas

Renta Wrocław to wypożyczalnia maszyn budowlanych i narzędzi, która na rynku działa od 2016 roku. Doświadczenie zbierane od początku powstania firmy pozwoliło nam stworzyć kompletną ofertę skierowaną do klientów firmowych i indywidualnych.

U nas można wypożyczyć sprzęt budowlany, urządzenia i narzędzia przydatne do prac ogrodowych, maszyny niezbędne w pracy hydraulików oraz instalatorów. Nasza wypożyczalnia sprzętu budowlanego we Wrocławiu jest odpowiedzią na potrzeby ekip budowlanych i firm oferujących usługi związane z remontami, rozbiórkami oraz naprawami.

W swojej ofercie posiadamy między innymi drabiny, elektronarzędzia, koparki, ładowarki, nagrzewnice, ogrodzenia, piaskarki, piły, podnośniki, rusztowania, sprężarki i wiele innych. Jesteśmy w stanie fachowo doradzić w wyborze sprzętu, który jest niezbędny do realizacji określonych zadań.

Dlaczego warto zdecydować się na wypożyczenie w Renta Wrocław?

Cechuje nas profesjonalne i indywidualne podejście do każdego klienta. Nie zamykamy się na propozycje naszych odbiorców, bo doskonale wiemy, że tylko wsłuchując się w potrzeby klientów, będziemy w stanie zaoferować im wysokie jakościowo usługi.

Renta to wypożyczalnia maszyn budowlanych we Wrocławiu, która może się poszczycić szeroką ofertą specjalistycznych urządzeń i sprzętów dla profesjonalistów. Są to markowe produkty pochodzące od renomowanych producentów. Cechują się one innowacyjnymi i nowoczesnymi rozwiązaniami. Zapewniamy atrakcyjne ceny wynajmu sprzętu wszelkiego rodzaju, docierając tym samym do wszystkich klientów. Z nami można wypożyczać niezbędne urządzenia i narzędzia nie naruszając budżetu przeznaczonego na realizację prac budowlanych, remontowych, naprawczych bądź innych.

Przygotowaliśmy rozwiązania, które są niezwykle korzystne dla naszych klientów. Mowa o Renta Security, czyli zmniejszonej odpowiedzialności za wypożyczony sprzęt, w przypadku powstania uszkodzeń lub wystąpienia usterek.

Chcieliśmy zapewnić naszym klientom wygodę wynajmowania i zarządzania wypożyczonym sprzętem, dlatego dziś odbiorcy Renta korzystają z autorskiej aplikacji Renta Easy. Dzięki niej szybko i prosto dokonują wynajmu wybranych urządzeń.

}

Opening hours

Poniedziałek: 7:00 do 16:00
Wtorek: 7:00 do 16:00
Środa: 7:00 do 16:00
Czwartek: 7:00 do 16:00
Piątek: 7:00 do 16:00
Sobota: Nieczynne
Niedziela: Nieczynne

Address

Krokusowa 2, 55-040 Bielany Wrocławskie, Polska

Contact information

Review us

Personnel

No items found