Oferty pracy

Etsimme jatkuvasti uusia renttaajia kasvavaan joukkoomme. Hae avointa työpaikkaa tai lähetä meille avoin hakemus.

Dostępne oferty pracy

Jeśli jesteś osobą zaangażowaną, szukającą wyzwań i chcesz się sprawdzić w nowej firmie zajmującej się wypożyczaniem maszyn budowlanych wyślij do nas swoje CV na adres wojciech.zyla@renta.pl

Mechanik Maszyn i Urządzeń Budowlanych

Grupa Renta to nowoczesna, dynamicznie rozwijająca się firma w segmencie wynajmu sprzętu budowlanego. Powstała w 2016 w Finlandii, rozwinęła się z lokalnej spółki w istotnego gracza na rynkach nordyckich z ambicjami odegrania ważnej roli w innych krajach basenu Morza Bałtyckiego.

W kolejnym kroku, wychodząc poza kraje nordyckie, Renta utworzyła w Polsce spółkę, której celem jest zbudowanie ogólnopolskiej sieci oddziałów. Renta Sp. z o.o. obecnie poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław, Kraków

Do jego zadań należeć będzie przede wszystkim serwisowanie maszyn i utrzymanie ich w gotowości do wynajmu. Szukamy kandydata dla którego sprawnie działająca maszyna to osobista satysfakcja dzięki której spełnia swoje ambicje zawodowe.

Zadania:

  • Wydawanie, przyjmowanie, załadunek, rozładunek maszyn i urządzeń budowlanych
  • Okresowe przeglądy maszyn
  • Konserwacja oraz usuwanie drobnych usterek w urządzeniach
  • Dbałość o jakość wydawanego sprzętu ​i dobry wizerunek firmy
  • Sprawdzanie stanu technicznego maszyn i urządzeń
  • Prowadzenie dokumentacji magazynowej
  • Profesjonalna obsługa klienta zgodna ze standardami spółki
  • Współpraca z działem obsługi klienta oraz innymi działami Spółki

Wymagania:

  • Znajomość zagadnień mechaniki
  • Znajomość funkcjonowania maszyn będących w ofercie firmy
  • Wykształcenie min. Zawodowe
  • Umiejętność ustalania priorytetów i dobrej organizacji pracy
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność obsługi komputera (Windows, MS Office)
  • Prawo jazdy kat. B

Mile Widziane:

  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych
  • Uprawnienia elektryczne SEP do 1 kV
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w międzynarodowej organizacji o wysokich standardach ​i dynamicznym rozwoju
  • Pakiet benefitów m.in. ubezpieczenie grupowe, prywatną opiekę medyczną ALLIANZ, nagrody i bonusy)
  • Możliwość udziału w szkoleniach, rozwoju osobowego i awansu
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w ramach umowy o pracę
  • Nowoczesne narzędzia pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres biuro@renta.pl

Zgłoszenie rekrutacyjne do Renta Sp. z o.o. (Pracodawca, administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Renta Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem Renta Sp. z o.o. 40-203 Katowice al. Roździeńskiego 188A

Informacje dodatkowe dotyczące pracy

wojciech.zyla@renta.pl