KAMERA INSPEKCYJNA BOSCH GIC 120 C PROFESSIONAL


BOSCH GIC 120 C PROFESSIONAL

Model: BOSCH GIC 120 C PROFESSIONAL

Kod: KAMI

Kamera inspekcyjna do kanalizacji to praktyczne urządzenie, dzięki któremu można sprawdzić stan trudno dostępnych miejsc, w tym rur, przewodów czy kominów. Inspekcja pozwala na zlokalizowanie usterki, a następnie jej usunięcie. Mamy do czynienia z urządzeniem, które składa się z dwóch najważniejszych elementów. Jednym z nich jest elastyczny przewód zakończony endoskopem. Drugi zaś to wtyczka służąca do podłączenia sprzętu do komputera, przesłania zarejestrowanego obrazu, jego odtwarzania i przechowywania.

Cena dobowa: 44.00 PLN netto

Specyfikacja

Napięcie akumulatora

10,8V

Średnica głowicy kamery

8,5 mm

Długość przewodu kamery

120 cm

Liczba stopni oświetlenia

LED 3

Waga (masa)

0,64 kg

Szczegóły

Nowoczesne kamery inspekcyjne na wynajem pozwalają na sprawne i precyzyjne przesyłanie rejestrowanego obrazu, dzięki czemu łatwiej jest zlokalizować usterkę w badanym miejscu. Konstrukcja kamery inspekcyjnej wpływa na możliwość dotarcia do trudno dostępnych miejsc, nawet daleko wysuniętych punktów instalacji. Stosując kamerę inspekcyjną nie trzeba demontować instalacji, by zlokalizować usterkę czy ją naprawić. Choć głównie ten sprzęt trafia do rąk fachowców zajmujących się instalacjami hydraulicznymi, w narzędzie wyposażone są także warsztaty samochodowe. Wykorzystują je między innymi do lokalizowania i diagnozowania uszkodzeń nagrzewnicy, układu chłodniczego czy skrzyni biegów, ponadto odczytywania numerów fabrycznych samochodowych części.

Przeznaczenie kamery inspekcyjnej do kanalizacji

Kamera inspekcyjna do wypożyczenia znajduje zastosowanie głównie w rękach fachowców, którzy zajmują się sprawdzaniem i naprawianiem kominów, rur kanalizacyjnych czy przewodów wentylacyjnych. Jej zadaniem jest szybkie i dokładne lokalizowanie problemu, diagnozowanie oraz naprawianie. Urządzenie zostało przeznaczone do sprawdzania drożności rur kanalizacyjnych, kontrolowania stanu czystości klimatyzacji i wentylacji, weryfikacji stanu przed i po czyszczeniu, aby określić prawidłowość wykonanej usługi. Kamera inspekcyjna służy ponadto do określania długości i przebiegu instalacji, a także lokalizowania zatorów, pęknięć spawów lub uszczelek.

Kamera Inspekcyjna Wypożyczalnia – Dlaczego Warto?

Wypożyczenie profesjonalnego sprzętu wiąże się ze zdecydowanie niższymi kosztami niż zakup nowego produktu. Wynajem kamery inspekcyjnej to możliwość zaoszczędzenia na finansach, również tych związanych z ewentualnymi naprawami czy przeprowadzaniem czynności konserwacyjnych i przeglądów.

Produkty podobne