WIERTARKA UDAROWA 230 V – HILTI TE7C


Model: HILTI TE7C

Kod:

HILTI TE7C – wiertarka udarowa 230 V to urządzenie wszechstronne, do wielu zastosowań komercyjnych i domowych. Zakres prac wiertarki i jej możliwości pozwalają na pracę w każdych warunkach, działając zarówno na dużych budowach, jak i przy małych remontach.

Cena dobowa: 40.00 PLN netto

Specyfikacja

Napięcie

230 V

Uchwyt mocujący

SDS plus

Energia udaru

2,6 J

Waga (masa)

3,4 kg

Szczegóły

Młotowiertarka marki HILTI (europejski potentat, produkujący zaawansowane narzędzia budowlano-remontowe) ma bardzo bogaty wachlarz zastosowań. Wynika on z mocy wiertarki (2,6J), stosunkowo niewielkiej wagi (3,4 kilograma) i uchwytowi SDS plus, umożliwiającemu podłączenie różnych wierteł, dług i przecinaków. 

Wiertarka HILTI TE7C posiada ograniczniki do kołków, udar do wiercenia we wzmocnionym betonie i tryb młota do lekkich prac np. w glazurze czy ścianach. Sprzęt ten pomoże w przeprowadzeniu gruntownego remontu przez profesjonalne ekipy, ale będzie też nieodzowną częścią w przypadku mniejszych działań remontowych przez amatorów. Ta wiertarka udarowa pomoże przejść przez trudności ukryte w ścianach, ograniczające prace zwykłych urządzeń.

Produkty podobne