NASZ ZESPÓŁ

Dotrzymujemy słowa i obietnic biznesowych, dlatego nasz sprzęt dostarczamy we właściwe miejsce i o właściwym czasie. Mamy najlepszych specjalistów w branży, którzy są do Twojej dyspozycji.

SPRZEDAŻ – POŁUDNIE

Wojciech Żyła
Dyrektor Regionu
Al. Roździeńskiego 188a, 40-203 Katowice
693-007-027
wojciech.zyla@renta.pl

Adrian Adamek
Kierownik Oddziału Katowice
al. Roździeńskiego 188a, 40-203 Katowice
693-007-014
adrian.adamek@renta.pl
Marcin Dubas
Doradca Techniczno-Handlowy Katowice
Al. Roździeńskiego 188a, 40-203 Katowice
693-007-019
marcin.dubas@renta.pl
Piotr Lis
Kierownik Oddziału Kraków
Ul. Wielicka 224, 30-663 Kraków
693-007-015
piotr.lis@renta.pl
Mateusz Szwalec
Doradca Techniczno-Handlowy Kraków
Ul. Wielicka 224, 30-663 Kraków
693-007-034
mateusz.szwalec@renta.pl
Mariusz Malec
Kierownik Oddziału Wrocław
Ul. Krokusowa 2,55-040 Bielany Wrocławskie
693-007-031
mariusz.malec@renta.pl
Marek Burghardt
Doradca Techniczno-Handlowy Wrocław
Ul. Krokusowa 2, 55-040 Bielany Wrocławskie
693-007-029
marek.burghardt@renta.pl